Dokonce i fotbalisté hrají hazardní automaty

Že jste si mysleli, že fotbalisté vydělávají tolik, že nemají hraní automatů zapotřebí? Ale kdepak, tady zdaleka nejde o peníze. Vždyť i vy určitě hrajete automaty zčásti i pro zábavu. I ty největší fotbalové hvězdy hrají výherní automaty, aby se pobavily. Samozřejmě, měli o trochu větší rozpočet, a tak se jim to sází snadněji. Dejte si pozor i vy, i v Česku se objevilo pár případů fotbalistů, kteří kvůli nezodpovědnému sázení zničili svou kariéru.

V online casinech je na výběr řada výherních automatů, které jsou populární mezi fotbalovými hráči. Důvod je jednoduchý. Je zde velký výběr her s fotbalovou tematikou. Pojďme se na některé  podívat.

Nejlepší automaty, které hrají sami fotbalisté

I ty největší fotbalové hvězdy is občas rády zahrají automaty. Podívejte se na to, jaké to jsou!

1. Shoot!

Pokud si chcete zavzpomínat na fotbalové legendy, určitě vyzkoušejte automat Shoot! od společnosti Microgaming. Místo symbolů se objevují podobizny proslulých hráčů jako byl Pelé či Beckenbauer. Při konání šampionátu navíc můžete získávat odměny a soutěžit tak ještě na jiné úrovni. Na další šampionát si ale bohužel budeme muset ještě asi počkat.

2. Football Star

Výherní automat pro všechny fotbalové fandy, ale i samotné fotbalisty. Solidní výhernost 97 % dělá z tohoto automatu jeden z nejoblíbenějších. Hra byla vytvořena v atmosféře fotbalového šampionátu v Brazílii v roce 2014. Nechybí zde ani symboly Wild nebo Scatter, které zajišťují zatočení zdarma. 

3. Football: Champions Cup

Tento automat vyvinula společnost NetEnt, tak je to to každému fanouškovi už určitě jasné. NetEnt špatné automaty nedělá. Automat má pět kotoučů a 20 výplatních linií. Může se také pyšnit solidní výhernosti 96,82 %. Nemusíte se bát, že byste v této hře přišli o možnost výhry zatočení zdarma nebo bonusových kol.

4. Top Strike Championship

Trochu klasičtější automat s nádechem Ligy Mistrů. Dočkáte se zde symbolů jako jsou brankářské rukavice, balóny nebo kopačky. S kombinací symbolu poháru pak můžete získat zatočení zdarma nebo bonusová kola. Nestačila vám tato porce? Na www.ceskecasino.com najdete hazardní hry, které právě hrají slavní fotbalisté.

Pozor na závislost

Fotbalisté mohou být světové hvězdy, nakonec jsou to ale také jen lidé z masa a kostí. Může se u nich vytvořit závislost na hraní, která může vést k dluhům a dalším nežádoucím jevům. Důležité je, a to ať pro vás či světové hvězdy, hrát zodpovědně. Hrát pouze s rozpočtem, který mám a nikdy si nepůjčovat cizí peníze. Důležitá je kontrola nad svými financemi a silná vůle.