Sponzoři

SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo
SponzorSponzor - velké logo

Kalendář

narozeniny slaví
Vitalij Brandis
2. 3. 1988
Jan Chaloupka
3. 3. 1983
František Kubát
3. 3. 2008
Jiří Růžička
3. 3. 1986
Vojtěch Lavička
9. 3. 1999
Michal Hrášek
11. 3. 1977
Jiří Římal
11. 3. 1974
Jan Švorc
11. 3. 1983
Daniel Houda
12. 3. 1999
Martin Šimek
12. 3. 1991
Samuel Soukup
15. 3. 2001
Dušan Janura
21. 3. 1992
Jan Musil
24. 3. 1999
Filip Novák
27. 3. 2004
Jiří Novák
27. 3. 2004

 

 

jestli má nějaký

spoluhráč narozeniny

a není tu uvedený

napište nám na mail

skkunratice.fotbal@seznam.cz

Tv.com

Výsledky

 

12. kolo (12.11-13.11)

 

Domácí Hosté Datum Skore
Union Hostivař 12.11  3:2
Počernice Vyšehrad „B“ 12.11  0:6
0Uhříněves Štěrboholy 12.11  0:1
Kunratice   Dubeč 13.11  4:5
Újezd n. L „B“   Dolní Chabry 13.11  1:2
Březiněves Troja 13.11  1:2
Kyje   Praga 13.11  3:1

 

 

# Název klubu Z V R P Skóre B
1. Chabry 13 11 2 0 32 : 8 35
2. Vyšehrad „B“ 13 9 2 2 51 : 17 29
3. Štěrboholy 13 9 2 2 23 : 9 29
4. Březiněves 13 8 1 4 34 : 17 25
5. Uhříněves 13 7 1 5 23 : 23 22
6. Union 13 6 3 4 33 : 28 21
7.   Kunratice 13 6 0 7 40 : 34 18
8. Troja 13 5 1 7 23 : 33 16
9. Dubeč 13 4 2 7 34 : 53 14
10. Hostivař 13 3 4 6 28 : 24 13
11. Kyje 13 3 3 7 20 : 33 12
12. Počernice 13 3 3 7 16 : 35 12
13. Újezd n. Lesy „B“ 13 2 2 9 18 : 29 8
14. Praga 13 1 2 10 10 : 41 5

13. kolo (16.11 a 19.11)

Domácí Hosté Datum Skore
Štěrboholy Kyje 16.11  1:2
Praga Union 19.11  0:9
Troja Počernice 19.11  3:0
Hostivař   Kunratice 19.11  6:2
Dolní Chabry   Březiněves 19.11  3:2
Dubeč Újezd n. L „B“ 19.11  2:3
Vyšehrad „B“   Uhříněves 19.11  7:0