pondělí     17:00 – 18:30 hod.

středa        17:00 – 18:30 hod.

pátek          17:00 – 18:30 hod.

23. 4.  Třeboradice – Kunratice   3 : 4  (2:2)  TOMÁŠ, PATRIK 3x

Dneska jste měli raketový nástup. V první minutě po křídle utekl Tomáš a střelou z úhlu na zadní tyč otevřel skóre. Než si soupeř všiml, že prohrává, zvyšoval Patrik na 2:0, ale to byla naše smrt. Začali jsme hrát lehkomyslně, ztratili jsme na důrazu, nekombinovali a když  Třeboradice snížili na 1:2 neměli jste to za dostatečné varování. Je hezké že si Něma věří a z úhlu zakončuje, ale golman si to pohlídal a už jste ho z úhlu neprostřelili. Napřed je důležité hrát svou hru, dávat na jistotu, když to jde, pálit z první, když mám před odkrytou bránou (a to ne jednou) dva volné hráče tak jim to pošlu a ne pořád bušit jak hluchý do vrat a střílet pořád a pořád dokola z úhlu. Změním to, vybuduju si slušný základ, to jest dostatečný náskok a pak můžu začít hrát na kočku a myš, ale my dovolili Třeboradicím do poločasu srovnat.

Ve druhé půli na chvíli opět zavládl týmový duch, opřeli jsme se do soupeře a opět Patrik, svým druhým gólem zvýšil na 2:3, ale vy jako byste se uspokojili a nechali hrát soupeře, který trestal, a nejen to, měli další šance. Něco neproměnili hráči Třeboradic, kteří neměli dnes 100% seštelovanou mušku, a když už mířili přesně, padali jste jim obětavě do střel a ne jednou vykopávali z brankové čáry. Tlak Třeboradic se vystupňoval, protože jste je k tomu vybízeli nakopávanými míči, které obránci sbírali a posílali zpět před vaší bránu, a to nemluvím o nedorozumění, kdy si náš brankář řekne o míč hlasitým výkřikem „mám“, Příba mu ho nechá a míč skončí v bráně… nerozumím tomu     3 :  3.

Posledních pět minut to vypadalo, že prostě nechceme prohrát a nějak to ukopeme, nebo spíš odkopeme, Třeboradice se na nás valily jak tsunami a nechtěli pustit sevření. Z chaosu nás vyvedl Něma, který celou dobu hrál na pravé straně a najednou vyvážel po levé straně míč z vlastního vápna, poslal levačkou před bránu a Patrik završil hattrick. Jenže do konce zbývaly tři minuty, kdy jsme se opět zatáhli, nechali soupeře bít hlava nehlava a jen s hromadou štěstí a nesmírného odhodlání a sebeobětování, jsme jednobrankový náskok ubránili. Pro nás sladká, vydřená výhra, pro Třeboradice smůla, protože si dnes zasloužili minimálně bod.

Víc klidu do příštích zápasů, dodržovat taktiku a komunikovat mezi sebou nejen před zápasem v šatně, ale i na hřišti.

Za předvedenou hru, jako tým dnes máte 3 (nejlepší je 1), ale za bojovnost a nasazení v soubojích před vlastní bránou máte čistou 1, ale pozor, ne vždy bude stačit jen ta bojovnost!!!

17. 4.   Kunratice – Zličín   1 : 9   (1:3)

Na podzim nám Zličín na domácím hřišti předvedl svou sílu a zaslouženě vyhráli 21:3

Tentokrát jsme byli doma my a první tři čtvrtiny byli více než vyrovnaný soupeř. Bohužel vám ve čtvrté čtvrtině nedošly síly, ale koncentrace. Byli jste pochváleni za dosavadní výkon a polevili jste. Musíme vás prostě celý zápas kopat do zadků a vymačkávat z vás to nejlepší. Tři rychlé branky v poslední části rozhodly, vy jste se složili a dohráli z povinnosti, ale něco si z utkání přeci jen můžete vzít… s každým se dá hrát.

9. 4.   Podolí – Kunratice  5 : 1  (1:0)  JIRKA (Michal)

Dnešní zápas nám ukázal, že můžeme šlapat na paty lepším týmům, výsledek sice zkresluje výpadek, kdy jsme dostali tři rychlé branky ve druhé polovině utkání, ale za stavu 0:0 jsme si vytvořili šance, které se nedotáhly do úspěšné koncovky.

Velká pochvala pro Juraje, který v bráně čaroval a dokázal soupeře přivádět k šílenství, škoda, že těžké střely, které nedokázal zkrotit nikdo z našich bezpečně neuklidil a měli luxus dvou, tří dorážek.

Dnes měl svou premiéru Nikolas. Moc se těšil, ale je znát nerozehranost. Vše je rychlejší než na tréninku, hlavně důraznější. I když jsem musel zvýšit hlas, aby mě vnímal, protože byl chvílemi v tranzu, zvládl svou premiéru slušně.

Na čem ale musíme všichni zapracovat je na přechodu do útoku, podporu útoku z druhé vlny, zrychlení hry, důrazu v osobních soubojích a kombinaci. Stále se snaží někteří z vás míč vodit namísto rychlé, kolmé přihrávky.

Z neproměněných šancí si vemte jen pozitiva, příště až se ocitnete v podobné situaci, zachováte se správně a bude to branka.

Dnes se nemáte za co stydět.

V pondělí je volno a přátelák bude na našem hřišti v úterý od 17:00 hod. Sraz půl hodiny před výkopem.